Polonio, podziel się tym co dobre!

Szczęść Boże, Witamy serdecznie,

Czcigodni Księża,

Droga Młodzieży

                Ciesząc się efektami Kongresów Młodzieży Polonijnej oraz owocnością innych kontaktów ze wspólnotami i osobami przebywającymi poza granicami Polski pragniemy jako Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA jeszcze bardziej przybliżyć przez działalność naszej agencji Wasze działania i ciekawe osoby.

Z tego powodu pragniemy opublikować informacje o istnieniu i działaniu Waszej wspólnoty:

1.       Nagrać wywiad wideo za pośrednictwem internetu z osobą, która opowie o Waszej działalności.

2.       Sporządzić materiał dziennikarski w formie wideo, wywiadu telefonicznego lub w formie pisemnej. Powyższe dotyczy możliwości zaprezentowania jakiejś ciekawej inicjatywy, którą mieliście, macie lub będziecie organizowali.

3.       Zapraszamy do przesłania do nas krótkiej informacji zawierającej nazwę Waszej wspólnoty, dane adresowe i krótki opis Waszej działalności, zawierającej cel i przykłady działań. 

Serdecznie zapraszamy do tej współpracy i zachęcamy, abyście chcieli się dzielić tym, co dzieje się u Was dobrego. Traktujemy to również jako świadectwo w myśli powiedzenia Papieża Franciszka, że należy „zejść z kanapy”. Prosimy o przesłanie, z kim i na jaki nr telefonu, adres mailowy będziemy mogli się kontaktować. Prosimy o odpowiedź do 15 pażdziernika.

                W linku poniżej przekazujemy również zaproszenie na warsztaty dla młodzieży polonijnej:http://kongresmp.pl/warsztaty-on-line-dla-mlodziezy-polonijnej/embed/#?secret=bH8dAVPEwL

Z poważaniem

Łukasz Brodzik

redaktor naczelny

Młodzieżowej Agencji Informacyjnej MAIKA

Kontakt:

Biuro czynne od pn. do pt. od 8:00 do 16:00 czasu polskiego

tel. +48 68 453 92 73

kongresmlodziezy@gmail.com

www.maika.pl

W razie trudności w kontakcie prosimy dzwonić na telefon + 48 603 969 881